Legal500_0

Legal 500

מדריך משפטי בריטי הנחשב לאחד המובילים בעולם, ומכיל המלצות על איכות משרדי עורכי-דין ברחבי העולם. המדריך מדרג משרדים בלמעלה מ- 70 מדינות על פי קריטריונים של איכות, בתחומי עיסוק רבים. המחקר שמבצע המדריך נחשב לאובייקטיבי ולמקצועי מאוד. רוב המשתמשים במדריך זה מגיעים מהשוק האירופי.

chambers

Chambers & Partners

מדריך דירוג בריטי בינלאומי מכובד, בעל מערכת מחקר איכותית ורצינית, הפועל משנת 1999 וסוקר את סקטור עורכי הדין ברוב מדינות העולם. המדריך סוקר תחומי עיסוק רבים, וגדולתו בהסברים מפורטים לגבי המשרדים השונים ואזכור עורכי דין ספציפיים, תוך התייחסות לעסקאות מרכזיות של המשרדים, וציטוטים מעמיתים למקצוע ומלקוחות. נחשב למדריך המרכזי של השוק האמריקאי בכל הקשור לישראל.

IFLR

IFLR 1000

מדריך משפטי בריטי בעל תפוצה נרחבת מאוד, המדרג משרדי עורכי דין ברחבי העולם, בתחומי עיסוק רבים ושונים. המדריך מאפשר לבצע השוואה לדירוגים בשנים עברו, ובכך מאפשר ‘חרך הצצה’ לדירוגי העבר ועל ידי כך, מציג את המשרדים שהתקדמו בדירוג. בעלי מחלקת מחקר עצמאית ואיכותית.

practical_law

PLC – Practical Law Company

מדריך דירוג בריטי בינלאומי המדרג גם משרדי עורכי דין וגם עורכי דין ברמה האינדיבידואלית ומחלק אותם בין רמות איכות שונות. המדריך נחשב למדריך איכותי ובעל מערכת מחקר מקצועית מאוד, והוא מצוטט בעולם ובכלי תקשורת מובילים. גדולתו- הנפקת טבלאות שימושיות להשוואה ברמה של מדינות, משרדי עורכי דין ותחומי עיסוק.

wwl

WHO'S WHO LEGAL

מדריך דירוג בריטי הפועל משנת 1996, ומדרג עורכי דין ספציפיים כמומחים בתחום עיסוקם. המדריך אינו כולל הסברים מפורטים לפירוט הבחירות שלו ומערכת המחקר שלו אינה כה מקצועית. למרות זאת, הוא מצוטט באמצעי התקשורת, ועורכי דין רבים "מתהדרים" בבחירת המדריך בהם.

expertguides

EXPERT GUIDES

מדריך דירוג בריטי מקבוצת PLC המדרג עורכי דין ספציפיים כמומחים בתחום עיסוקם. המדריך אינו כולל הסברים לפירוט סיבות הבחירה, ושואב את בסיס הנתונים שלו ממדריך האב שלו, PLC. המדריך מנפק רשימת עורכי דין מומלצים לכל תחום עיסוק ספציפי, ומרענן רשימה זו פעם בשנה וחצי לערך. הוא אינו זוכה לחשיפה נרחבת.

Legal500_0

European Legal Experts

מדריך דירוג בריטי מקבוצת Legal 500, המדרג עורכי דין ספציפיים בלבד במובילים בתחום העיסוק שלהם. המדריך שואב את שמות עורכי הדין הספציפיים ממדריך האב שלו, Legal 500 ועורך את ההתאמות שלו באמצעות מחלקת המחקר מצומצמת שלו. רף הכניסה למדריך דירוג זה אינו גבוה, והוא אינו זוכה לשיעור חשיפה גבוה.

bestlawyers

EXPERT GUIDES

מדריך דירוג אמריקאי הפועל משנת 1994, ומדרג עורכי דין ספציפיים כמומחים בתחום עיסוקם. מדובר במדריך קטן בהיקפו ובהשפעתו מחוץ לארה”ב, המקבל דיווחים על עורכי דין בישראל ממדריכי דירוג אחרים.

logo

Acquisition Finance Magazine

מגזין פיננסי בעל תפוצה רחבה של קוראים מכל קצוות הקשת המסחרית. למגזין שיתופי פעולה רבים עם חברות מסחריות בולטות במספר רב של מדינות בעולם. מידי שנה מפרסם המגזין את דירוג ACQ Global Awards המבוסס על סקרי קוראים ודירוג אנשי מקצוע בתחום.

J

Acquisition International

מגזין בריטי המתפרסם אחת לחודש וסוקר את החידושים וההתפתחויות בתחום המסחרי\תאגידי במספר רב של מדינות. לצד המגזין מפעילה חברת AI אתר אינטרנט העוסק באותו התחום ומתעדכן באופן תדיר. בנוסף, מגזין AI מפעיל דירוג משרדי עו"ד במגוון רחב של תחומי עיסוק ודירוג אישי בתצורת מציאת מומחים.

788_The_lawyer_logo

The Lawyer

אחד מן המגזינים המוכרים והבולטים בעולם המשפטי מסביב לעולם. המגזין נהנה ממיתוג גבוה מאוד, והוא מרכז ומסקר את השינויים המרכזיים בעולם המשפט תוך התמקדות במגזרים שונים, לדוגמא: יועצים פנימיים, ליטיגציה, סטודנטים למשפטים ועוד. המגזין מפרסם מידי שנה את The Lawyer awards פרס המוענק לעורכי-דין בולטים במגוון תחומים מסחריים.

dealmakers_monthly_logo

Dealmakers Monthly

מגזין עסקי-מסחרי בינלאומי המתמקד בתאגידים, בנקאים, קרנות הון סיכון ועורכי דין מסחריים. המגזין מפרסם באופן תדיר כתבות, חדשות ופרסומים על הנעשה בעולם המסחרי מנקודת מבטם של מבצעי העסקאות עצמם. המגזין מפרסם אחת לשנה את דירוג ה deal maker, המדרג בין היתר משרדי עו"ד, ומפולח לפי מדינות – לצד דירוג בינלאומי מקביל.

corporatelivewirelogofinal

Corporate Live Wire

המגזין מספק לקוראיו עדכונים שוטפים בתחום המסחרי, תוך שהוא מסקר חדשות והתפתחויות בשוק הבינלאומי ומעניק דגש ייחודי על פיתוח עסקי ושינויים בליטיגציה. לצד סקירת החדשות, המגזין מנהל דירוג משרדי עורכי דין מצטיינים בתחומי עיסוק רבים.

הורד (1)

Finance Monthly

מגזין בעל רשימת תפוצה רחבה המונה כ-200 אלף קוראים. המגזין מתמקד בהיבטים המימונים של העסקאות הגדולות והבולטות ביותר במספר רב של מדינות. המגזין מציע פילוח של הכתבות לפי תחומי העיסוק לדוגמת תחבורה, fintech, אנרגיה, ביטוח ועוד. המגזין מפרסם אחת לשנה את דירוג ה Finance Monthly Awards, דירוג אישי של עורכי דין מובילים בתחומים הפיננסים.

הורד

Client Choice

מדריך דירוג בינלאומי הפועל זה למעלה מעשור ומדרג הן משרדי עורכי דין והן שותפים בדירוג אינדיבידואלי. מדריך דירוג זה שם דגש ייחודי על הערך המוסף אותם מספקים עורכי הדין ללקוחותיהם וזאת בהשוואה למתחרים באותו התחום. בכדי להשתתף בדירוג זה, יש לקבל המלצה מיועץ משפטי פנימי בתאגיד החבר ב Client Choice.

globalawards

Corporate INTL

מדריך דירוג המתמחה בתחום המשפט המסחרי. המדריך מסקר ומדרג כ-30 תחומי עיסוק בלמעלה מ-150 אזורי שיפוט ברחבי העולם. מדריך הדירוג מבצע מחקר עצמאי ומתמקד בהיקף העסקאות, נתח השוק החלקי של הפירמה באותו תחום וכמובן - חוות הדעת של הלקוחות על טיב השירות.

5EJktBeE

Lawyer issue

המגזין מסקר את הנעשה בתחום המשפטי מרחבי העולם ומספק לקוראיו כלים מתקדמים לניתוח ופילוח המידע. לצד הסיקור המשפטי, המגזין מפרסם מידי שנה מדריך דירוג המציין עורכי דין מובילים במגוון תחומים.

מדריכי דירוג זרים לתחומי עיסוק ספציפיים

internationaltaxreview

International Tax Review

מגזין מיסוי בריטי הסוקר את תחום המיסוי במדינות העולם, ופועל משנת 1990. המגזין מפרסם דירוג שנתי של משרדי עורכי דין בתחום המיסוי, מפרסם סיקורים של טרנדים ושינויים בתחום המיסוי במדינות שונות ועורך מדי פעם תחרות ‘משרדי המיסוי’ המוביל. מגזין מכובד ומוביל בתחום המיסוי הבינלאומי.

textdirectorshandbook

Tax Directors Handbook

מדריך דירוג בריטי לתחום המיסוי מקבוצת Legal 500. המדריך סוקר את תחום המיסוי בספר עב כרס היוצא פעם בשנה. המדריך כולל התייחסות למדינות רבות בעולם, תיאור מדיניות המיסוי במדינה כולל רפורמות ודברי חקיקה חדשים, וכמובן- דירוג משרדי עורכי הדין הטובים במדינה לתחום המיסוי. בשל בסיס הנתונים היציב עליו נשען המדריך, המגיע לאנשי המדריך מ- Legal 500, הדירוג נחשב למקצועי ואמין.

citywealth

City Wealth

מגזין בריטי הסוקר את תחום ה- Private Clients וה- Wealth Management ברחבי העולם, תחומים ההולכים ותופסים נתח נרחב במשרדי עורכי הדין בישראל ובעולם. המגזין מפרסם דירוג שנתי מפורט של משרדי עורכי דין בתחום זה וכן מפרסם סיקורים של טרנדים, שינויי חקיקה והתפתחויות בתחום זה.

martindale

Martindale Hubble

אינדקס עורכי דין בינלאומי המוכר לישראלים רבים מהמנוע המשפטי של Lexis. מוכר בתור ‘דפי זהב’ בינלאומיים לתחום עריכת הדין, שבסיסו בארה”ב. לא מדובר במדריך מדרג, אך מדובר בנקודת ההתחלה של לקוחות פוטנציאליים זרים רבים למציאת עורכי דין. האינדקס מאפשר גם לסקור בקצרה את המשרד, לסקור עורכי דין ספציפיים, ולפרט את תחומי העיסוק והאיכות שלהם, על פי בחירת המשרדים.

IAMlogo

IAM

מגזין יוקרתי לצד מדריך דירוג בינלאומי מוביל בתחום הקניין הרוחני. המגזין מפרסם דירוג שנתי של משרדי עורכי דין בתחום הקניין הרוחני, וכמו כן מפרסם סיקורים של טרנדים ושינויים בתחום הקניין במדינות שונות. לצד דירוג המשרדים מציע המגזין מאמרים מקצועיים בתחום הקניין הרוחני ואף מפיץ ניוזלטר בנושא.

Print

World Trademark Review

מגזין בינלאומי עצמאי המתמחה בתחום סימני המסחר במשרדי עו"ד ויועצים פנימיים. המגזין הינו המוציא לאור של מדריך הדירוג WTR 1000 המדרג ומסקר מומחים בתחום סימני המסחר בלמעלה מ-70 מדינות ונחשב לבר-סמכא משמעותי בתחום הקניין הרוחני.

הורד

Managing Intellectual Property

המגזין הינו הבעלים והמפעיל של מדריך הדירוג IP Stars. מדריך דירוג זה נוסד בשנת 1990 ונתפס בעייני רבים כמדריך הדירוג המקיף והיסודי ביותר בתחום הקניין הרוחני. המדריך מאגד ומסקר משרדי עו"ד מובילים ברחבי העולם בתחום הפטנטים, סימני המסחר והקניין הרוחני.

gar-logo

GAR100

מדריך דירוג ותיק המתמחה בתחום הבוררות הבינלאומית. המדריך מפרסם אחת לשנה את דירוג הפירמות הבולטות בתחום הבוררות הבינלאומית על בסיס היקף הפעילות, חוות דעת מצד הלקוחות ובנוסף – חוות הדעת של מומחים העוסקים בתחום עשרות שנים.

gcr-logo

GCR

המגזין מפרסם מידי שנה את מדריך הדירוג GCR100 המתמקצע בתחום ההגבלים העסקיים. המדריך סוקר ומדרג את עורכי הדין והפירמות המובילות בעולם בתחום ההגבלים העסקיים וזאת תוך מתן גדש ייחודי לניתוח נרחב של השוק בו הפירמה פועלת והשוואה לאזורי שיפוט אחרים.

logo (1)

World Tax

מדריך דירוג בינלאומי מוביל בתחום המיסוי. מדריך דירוג זה מבסס את דירוגו על בסיס המלצות מתאגידים בולטים ברחבי העולם החברים ב- World Tax וכן על בסיס המלצות לקוחות המסופקים על ידי משרדי עורכי הדין המבקשים להיכנס לדירוג. בתוך תחום המיסוי, מסקר המדריך נישות, לרבות מיסוי בינלאומי, מחירי העברה ועוד.