ניתוח דירוג שנת 2016 של מדריך הדירוג הבינלאומי ‏Chambers & Partners


מדריך הדירוג המשפטי הבינלאומי Chambers & Partners, מדריך הסוקר במשך שנים רבות משרדי עו"ד מסביב לעולם, פרסם את הדירוג השנתי שלו, ובו גם סיקור נרחב של השוק הישראלי.

אנו מביאים בפניכם את הדירוג במלואו, לרבות דירוג השותפים מתוך המשרדים תוך ציון המשרדים העולים, יורדים, כניסות חדשות ועוד - ולצד זאת - ביקורת שאינה מרומזת על הדירוג השנה.

________________________

הערות וביקורת מטעם משרדנו לדירוג

נתחיל עם מספר... 8 עליות בלבד. זה הכל. 14 קטגוריות, עשרות רבות של משרדים, מאות הגשות - 8 עליות בלבד. וכעת נרחיב:

מתוך פעילות נרחבת בתחום הדירוגים המשפטיים בשנים האחרונות, צר לנו לעדכן כי מגמת חוסר הרלוונטיות של מדריך הדירוג Chambers & Partners אודות השוק הישראלי, הולכת ותופסת תאוצה.

המדריך מפגין - לעניות דעתנו - זלזול בשוק עריכת הדין בישראל מבחינת איכות הדירוג המשתקף הן בדירוג שאינו מחובר למציאות בחלק מהתחומים, אך חמור מכך - דירוג שכמעט ולא משתנה לא רק לאורך הדירוג הנוכחי - אלא לאורך ~5 השנים האחרונות.

בכך, ואנו אומרים זאת בצער גדול, מדריך הדירוג Chambers הופך אט-אט ללא רלוונטי לשוק עריכת הדין בישראל, מגמה עליה דיווחנו כבר בדירוג השנה החולפת (קישור).

מדריך הדירוג סוקר מדינות רבות סביב לעולם, אך במדינת ישראל - וזאת למרות שמדובר בשוק משפטי סוער רווי שינויים, מיזוגים, טלאנטים ועוד - הדירוג קופא על שמריו.

נתמוך זאת בנתונים: מתוך למעלה מ- 100 משרדי עו"ד שמבצעים הגשות מדי שנה, ובסך הכל הכללי אלפי (!) הגשות לתחומי העיסוק השונים, מדריך Chambers החליט כי השנה יהיו בסך הכל 8 עליות בדירוג בלבד (!). אותו מספר עליות גם בשנה שעברה, אגב.

האם במספר הירידות בדירוג אולי היה שינוי משמעותי? לא. סה"כ 9 משרדים ירדו בדירוג.

________________________

ההתייחסות הספציפית לתחומי עיסוק גובלת בזלזול מופגן. נדגים דרך 3 תחומים:

תחום הנדל"ן- אחד התחומים הסוערים והתחרותיים ביותר בשוק עריכת הדין בישראל. תחום של כסף גדול, פרויקטים נרחבים, אחד התחומים בו משרדים משקיעים תקציבי שיווק ומיתוג מרובים. ובתחום זה (תחום מס' 11 מטה) החליט מדריך הדירוג כי... אין שינויים כלל. אין משרד שראוי לעלות, אין משרד שראוי לרדת. דבר לא השתנה מהשנה החולפת.

סליחה... נתקן: הוחלט על כניסה של 2 משרדים חדשים לדירוג: משרד ראב"ד מגריזו ומשרד ברקמן ווקסלר. האמנם?

מדובר בשני משרדים שמדורגים מזה שנים בצמרת משרדי הנדל"ן בישראל הן במדריכי הדירוג הישראלים והן ב- Legal 500.

או לדוגמת תחום ההייטק - בו לא היה אפילו משרד אחד לרפואה שעלה. אם יש תחום דינאמי עם שלל שחקנים סופר תחרותיים - הוא תחום ההייטק. משרד הרצוג פוקס ירד - משרד הירש פאלק נכנס לדירוג- זהו.

או לדוגמת תחום המיסוי - תחום בו שותפים עוברים, לקוחות זזים, תיקי ולקוחות מס עוברים בין משרדים, אולם מדריך הדירוג (תחום מס' 12 מטה) החליט כי אין שינוים כלל בתחום.

סליחה... נתקן: הוחלט על כניסה של משרד פישר בכר חן לדירוג... משרד שמדורג מזה שנים כמשרד מוערך בתחום, לרבות ראש התחום המדורגת כ- leading individual במדריך Legal 500.

הנה סיכום כלל העליות בדירוג:

  • עלייה לדירוג #1 של מיתר ליקוורניק גבע לשם בתחום הליטיגציה
  • עלייה לדירוג #1 של אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות' בתחום הפרויקטים והאנרגיה
  • עלייה לדירוג #2 של פישר בכר חן בתחום הבנקאות והפיננסים
  • עלייה לדירוג #2 של נשיץ ברנדס אמיר בתחום ה- M&A
  • עלייה לדירוג #2 של יגאל ארנון בתחום ה- M&A
  • עלייה לדירוג #2 של ארדינסט בן נתן טולידאנו ושות' בתחום הפרויקטים והאנרגיה
  • עלייה לדירוג #3 של שבלת ושות' בתחום ה- M&A
  • עלייה לדירוג #3 של שבלת ושות' בתחום שוק ההון

שורה תחתונהמדריך הדירוג Legal 500, מדריך הדירוג המתחרה (שהדירוג שלו יפורסם בעוד זמן קצר) תפס לעניות דעתנו את הבמה כמדריך הדירוג הזר המרכזי הסוקר את שוק עריכת הדין בישראל בצורה מדויקת (אגב, לרבות הגעה פיזית של אנשי המדריך לביקורים בישראל).

בשוק משפטי סוער, יצרי ומשתנה כשוק עריכת הדין בישראל - אין 8 עליות בשנה. זה פשוט לא מחובר למציאות. מדריך הדירוג Chambers & Partners אמנם ממתג עצמו כמדריך דירוג 'נוקשה' ובעל סטנדרטים בלתי מתפשרים, אך מתוך הסטאטיות ואף ה- 'התעלמות' מהמתרחש בשוק עריכת הדין בישראל, לצערנו המדריך הופך עצמו ללא רלוונטי בישראל.

נעבור כעת לדירוג Chambers & Partners, בתחומי העיסוק השונים. לצפייה בדירוג בגרסתו באתר המדריך, לחצו כאן (קישור). קריאה מהנה מצוות משרד Robus.

chambers Logo 2nd

________________________


(1) תחום הבנקאות והפיננסים

דירוג איכות 1

  • הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • ש. הורביץ ושות'

דירוג איכות 2

  • גורניצקי ושות’
  • יגאל ארנון ושות’
  • פישר בכר חן וול אוריון (עליה מדרג 3 בשנה שעברה)

דירוג איכות 3

  • גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות'

דירוג איכות 4

  • פרייז בהרב ושות'
  • כספי ושות’- (ירידה מדרג 2 בשנה שעברה)
  • אפשטיין רוזנבלום מעוז ושות' (ERM) (ירידה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עמית פולק מטלון ושות’ (כניסה חדשה לדירוג)

משרדים מוכרים

  • ב. לוינבוק ושות’
  • ליפא מאיר ושות’
  • גולדפרב זליגמן ושות' (כניסה חדשה לדירוג)


בנקאות ופיננסים: דירוג עורכי דין עצמאיים

  • Senior Statesmen – עו”ד רות אורן ממשרד ש. הורוביץ ושות’
  • Eminent Practitioner – עו”ד רם כספי ממשרד כספי ושות’
  • Eminent Practitioner- עו"ד פנחס רובין ממשרד גורניצקי ושות' (עליה מדרג 2 בשנה שעברה)

דירוג איכות 1

  • עו”ד אנתוני בלוך ממשרד ש. הורוביץ ושות’
  • עו”ד אלן סאקס ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו”ד דליה טל ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'

דירוג איכות 2

  • עו”ד קליפורד דיוויס ממשרד ש. הורוביץ ושות’
  • עו”ד נורמן מנחם פדר ממשרד כספי ושות’
  • עו”ד מיכל ליברמן ממשרד ש. הורוביץ ושות’
  • עו”ד שירי שחם ממשרד יגאל ארנון ושות’
  • עו”ד מירי קמחי-גולדשטיין ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות' (עליה מדרג 3 בשנה שעברה)

דירוג איכות 3

  • עו”ד רונן בהרב ממשרד פרייז, בהרב ושות’
  • עו”ד אורה דביר ממשרד וקסלר ברגמן ושות’
  • עו”ד אמנון אפשטיין ממשרד אפשטיין רוזנבלום מעוז ושות' (ERM)
  • עו”ד גל פיינגולד ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד יהודית גל-אור ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד עירית רוט ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות' (עליה מדרג 4 בשנה שעברה)

דירוג איכות 4

  • עו”ד רונה ברגמן נוה ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות'
  • עו"ד אלי אליה ממשרד גורניצקי ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו”ד אברהם וול ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'
  • עו”ד גיל וויט ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו"ד דוני טולידאנו ממשרד ארדינסט בן-נתן טולידאנו ושות' - (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד עופר חנוך- ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד דובי גרוס- ממשרד גורניצקי ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד יונה גושן גוטשטיין- ממשרד אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות' ( כניסה חדשה לדירוג)

Up & Coming

  • עו”ד אלית אלקון מי-טל ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו”ד אורית ישראלי ממשרד עמית פולק מטלון ושות’

עו"ד בולטים נוספים

  • עופר לוי ממשרד תדמור ושות' לוי ושות' (כניסה חדשה לדירוג)

 ———————————

 
(2) תחום שוק ההון

דירוג איכות 1

  • גולדפרב זליגמן ושות'
  • גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות'
  • הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'

דירוג איכות 2

  • אגמון ושות’, רוזנברג הכהן ושות’
  • גורניצקי ושות’
  • נשיץ ברנדס אמיר ושות’
  • יגאל ארנון ושות’
  • פישר בכר חן וול אוריון ושות' (ירידה מדרג 1 בשנה שעברה)

 דירוג איכות 3

  • מ. פירון ושות’
  • שטיינמץ הרינג גורמן ושות’
  • שבלת ושות’ (עליה מדרג משרדים מוכרים)
  • שמעונוב ושות' (כניסה חדשה לדירוג)


שוק ההון: דירוג עורכי דין עצמאיים

  • Eminent Practitioner – עו”ד דוד חודק ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות'

דירוג איכות 1

  • עו”ד קליפורד פליג ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד חיים פרידלנד ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו”ד אהרן מ. למפרט ממשרד גולדפרב זליגמן ושות'
  • עו”ד אילנית לנדסמן יוגב ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו”ד אברהם וול ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'

דירוג איכות 2

  • עו”ד אדם מ. קליין ממשרד גולדפרב זליגמן ושות'
  • עו”ד טוביה גפן ממשרד נשיץ ברנדס אמיר ושות' (עליה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד דיוויד גלאט ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות' (עליה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד גיל אורן ממשרד יגאל ארנון ושות’ (עליה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד אורי רוזנברג ממשרד אגמון רוזנברג הכהן ושות'
  • עו”ד שירי שחם ממשרד יגאל ארנון ושות’
  • עו”ד דן שמגר ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד נועם שרון ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד ישראל שמעונוב ממשרד שמעונוב ושות’
  • עו”ד אהוד סול ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו”ד איה יופה ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות'

דירוג איכות 3

  • עו”ד מני גורמן ממשרד שטיינמץ הרינג גורמן ושות’
  • עו”ד נטלי ג’יקובס ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • נחמה ברין- גולדפרב זליגמן ושות' (עליה מדרג 4 בשנה שעברה)
  • עמיר צפריר ממשרד גולדפרב זילגמן ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו”ד ברי לבנפלד ממשרד יגאל ארנון ושות’

דירוג איכות 4

  • עו”ד רונה ברגמן נוה ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות'
  • שיראל גוטמן אמירה ממשרד אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו”ד דוד גוטליב ממשרד שניצר גוטליב סאמט ושות’
  • עו"ד שחר הדר ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו”ד רונלד להמן ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות (ירידה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד איתי גפן ממשרד גורניצקי ושות’ (ירידה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד ריצ’רד מן ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות' (ירידה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד מיכאל רימון ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות' (ירידה מדרג 3 בשנה שעברה)

Up & Coming

  • עו”ד ניר דאש ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו”ד אודי אפרון ממשרד מ. פירון ושות’
  • עו"ד אדווה ביתן ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות' (כניסה חדשה לדירוג)

עו”ד בולטים אחרים

  • ברק לוכטנשטיין ממשרד זלינגר, קונפינו, בן-צבי, לוכטנשטיין ושות’

משרדי עו”ד זרים

  • UK: עו”ד אברהם קלמן ממשרד Fladgate LLP
  • UK: עו”ד ג’ושוע קירנן ממשרד White & Case LLP
  • USA: עו”ד מיכאל קפלן ממשרד Davis Polk & Wardwell LLP
  • USA: עו”ד פיליס קורף ממשרד Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP & Affiliates
  • USA: עו"ד קולין דאימונד ממשרד White & Case LLP – (כניסה חדשה לדירוג)
  • USA: עו"ד ג'ימס טננבאוס ממשרד Morrison & Foerster LLP- (כניסה חדשה לדירוג)
  • USA: יוסי וובמן ממשרד Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP & Affiliates- (כניסה חדשה לדירוג)

———————————

 
(3) תחום ההגבלים העסקיים

דירוג איכות 1

  • אגמון ושות’ רוזנברג הכהן ושות’
  • פישר בכר חן וול אוריון ושות'
  • תדמור ושות’ יובל לוי ושות’

דירוג איכות 2

  • מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • ש. הורוביץ ושות'
  • וינשטוק-זקלר ושות'

דירוג איכות 3

  • מ. פירון ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • הרצוג פוקס נאמן ושות'


הגבלים עסקיים: דירוג עורכי דין עצמאיים

  • Eminent practitioner – עו”ד ראובן בכר ממשרד פישר בכר חן וול אוריון

דירוג איכות 1

  • עו”ד צבי אגמון ממשרד אגמון רוזנברג הכהן ושות'
  • עו”ד טל אייל-בוגר ממשרד פישר פכר חן וול אוריון ושות'
  • עו”ד מיכל הלפרין ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד דוד תדמור ממשרד תדמור ושות’ יובל לוי ושות’
  • עו”ד ניב זקלר ממשרד וינשטוק-זקלר ושות’

דירוג איכות 2

  • עו”ד שי בקל ממשרד תדמור ושות’ יובל לוי ושות’
  • עו”ד חגי דורון ממשרד ש. הורוביץ ושות’
  • עו”ד גל רוזנט ממשרד אשל אשלגי רוזנט ושות'
  • עו”ד בועז גולן ממשרד בועז גולן ושות' (עליה מדרג 3 בשנה שעברה)

דירוג איכות 3

  • עו"ד טליה סולומון ממשרד הרצוג, פוקס נאמן ושות' (עליה מ Coming & Up בשנה שעברה )
  • עו”ד ניב סבר ממשרד מ. פירון ושות’
  • עו”ד מזור מצקביץ’ ממשרד אפשטיין קנולר חומסקי אסנת גילת טננבוים ושות’ (עליה מ Coming&Up בשנה שעברה)

דירוג איכות 4

  • עו”ד זיו אברמוביץ’ ממשרד לפידות מלכיאור אברמוביץ ושות’
  • עו”ד תמר דולב-גרין ממשרד אפשטיין קנולר חומסקי אסנת גילת טננבוים ושות’ (ירידה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד רונית אמיר-יניב ממשרד יגאל ארנון ושות’
  • עו”ד תמר בן-דוד ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות’
  • עו”ד איתן אפשטיין ממשרד אפשטיין קנולר חומסקי אסנת גילת טננבוים ושות’
  • עו”ד גיורא ארדינסט ממשרד ארדינסט בן-נתן טולידאנו ושות'
  • עו”ד אלדד כורש ממשרד עמית פולק מטלון ושות’
  • עו"ד יוסף לוי ממשרד לוי מידן ושות' (ירידה מדרג 3 בשנה שעברה)

Up & Coming

  • עו”ד אבנר פינקלשטיין ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו”ד מתן מרידור ממשרד אגמון ושות’ רוזנברג הכהן ושות'
  • עו"ד מיכל רוטשילד ממשרד ארדינסט בן נתן טולדנו ושות' (כניסה חדשה לדירוג)

עו"ד בולטים נוספים

  • עו"ד גיל רוזנברג ממשרד שבלת ושות'- (כניסה חדשה לדירוג)

 ———————————


(4) תחום המיזוגים והרכישות – 
M&A

דירוג איכות 1

  • גולדפרב זליגמן ושות'
  • הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'

דירוג איכות 2

  • פישר בכר חן וול אוריון ושות'
  • גורניצקי ושות’
  • גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות’
  • נשיץ ברנדס אמיר ושות’ (עליה מדרג  3 בשנה שעברה)
  • יגאל ארנון ושות’ עליה מדרג 3 בשנה שעברה)

דירוג איכות 3

  • שבלת ושות’ (עליה מדרג 4 בשנה שעברה)

דירוג איכות 4

  • עמית פולק מטלון ושות’
  • ברנע ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • כספי ושות’
  • אפשטיין רוזנבלום מעוז ושות' (ERM)
  • ארדינסט בן-נתן טולידאנו ושות'
  • מ. פירון ושות’
  • תדמור ושות’ יובל לוי ושות’
  • ש. הורוביץ ושות’- (ירידה מדרג  3 בשנה שעברה)
  • טולצ’ינסקי שטרן מרציאנו כהן לויצקי ושות'

משרדים בולטים נוספים:

  • רוה הבר ושות' (כניסה חדשה)


מיזוגים ורכישות
M&A: דירוג עורכי דין עצמאיים

  • Senior Statesmen – עו”ד חנינא ברנדס ממשרד נשיץ ברנדס אמיר ושות’
  • Senior Statesmen – עו”ד רות אורן ממשרד ש. הורוביץ ושות'
  • Eminent Practitioner – עו”ד רם כספי ממשרד כספי ושות’
  • Eminent Practitioner -עו”ד דוד חודק ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות’
  • Eminent Practitioner- עו”ד פנחס רובין ממשרד גורניצקי ושות’ (עליה מדרג 1 בשנה שעברה)

דירוג איכות 1

  • עו”ד אשוק ג’. צ’נדרשיקר ממשרד גולדפרב זליגמן ושות’
  • עו”ד קליפורד פליג ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד ברי לבנפלד ממשרד יגאל ארנון ושות’
  • עו”ד אלן סאקס ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו”ד דן שמגר ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד אהוד סול ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו”ד אברהם וול ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'

דירוג איכות 2

  • עו”ד שרון אמיר ממשרד נשיץ ברנדס אמיר ושות’
  • עו”ד חיים פרידלנד ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו”ד דן גבע ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד אהרן מ. למפרט ממשרד גולדפרב זליגמן ושות'
  • עו”ד דוד שפירא ממשרד יגאל ארנון ושות’

דירוג איכות 3

  • עו”ד יעקב אנוך ממשרד מ. פירון ושות’- עליה מרמת דירוג 4 בשנה שעברה)
  • עו”ד צבי פירון ממשרד מ. פירון ושות’
  • עו”ד אדם קליין ממשרד גולדפרב זליגמן ושות'
  • עו”ד תומר מהרשק ממשרד תומר מהרשק ושות'
  • עו”ד ריצ’רד מן ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות’
  • עו”ד ג’נט לוי פחימה ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו”ד נמרוד רוזנבלום ממשרד אפשטיין רוזנבלום מעוז ושות' (ERM)
  • עו”ד דוני טולידאנו ממשרד ארדינסט בן נתן טולידאנו ושות'
  • עו”ד מיכאל צלרמאיר ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'

דירוג איכות 4

  • עו”ד טוביה גפן ממשרד נשיץ ברנדס אמיר
  • עו"ד מיכאל ברנע ממשרד ברנע ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו”ד דיוויד גלאט ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל- ירידה מדרג 3 בשנה שעברה )
  • עו”ד מרים הבר ממשרד רוה הבר ושות’
  • עו”ד יהודה לוי ממשרד גולדפרב זליגמן ושות' ( ירידה מדרג 3  בשנה שעברה)
  • עו”ד קליפורד דיוויס ממשרד ש. הורוביץ ושות’ – ירידה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד ג’ין קלינהנדלר ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות’
  • עו”ד זיו פרייז ממשרד פרייז בהרב ושות’
  • עו”ד מיכאל רימון ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל
  • עו"ד גיל רוה ממשרד רוה הבר ושות' (כניסה חדשה לדירוג)

מיזוגים ורכישות (מומחיות זרה)  – תחום חדש

  • סין – דירוג משרדים: ויינשטוק זקלר ושות'
  • סין – דירוג עורכי דין עצמאיים: עו"ד גדעון ויינשטוק ממשרד ויינשטוק זקלר ושות'

———————————

 
(5) תחום ההייטק

דירוג איכות 1

  • גולדפרב זליגמן ושות'
  • מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • יגאל ארנון ושות’

דירוג איכות 2

  • עמית פולק מטלון ושות’
  • הרצוג פוקס נאמן ושות' (ירידה מדרג  1 בשנה שעברה)
  • פישר בכר חן וול אוריון ושות'
  • גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות'
  • נשיץ ברנדס אמיר ושות’

דירוג איכות 3

  • שנהב ושות’
  • שבלת ושות’

דירוג איכות 4

  • טולצ’ינסקי שטרן מרציאנו כהן לויצקי ושות'
  • מ. פירון ושות'
  • שריר שיוו ושות’

דירוג איכות 5

  • ברנע ושות’
  • H-F & Co.- הירש פאלק ושות' – (כניסה חדשה לדירוג)


תחום התחום ההייטק: דירוג עורכי דין עצמאיים

דירוג איכות 1

  • עו”ד שרון אמיר ממשרד נשיץ ברנדס אמיר ושות'
  • עו”ד אשוק ג’. צ’נדרשיקר ממשרד גולדפרב זליגמן ושות’
  • עו”ד דן גבע ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד ברי לבנפלד ממשרד יגאל ארנון ושות’
  • עו”ד אלון סהר ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד דן שמגר ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'

דירוג איכות 2

  • עו”ד ליאור אבירם ממשרד שבלת ושות’
  • עו”ד חנן חביב ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות' (עליה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד מיכאל הלר ממשרד גולדפרב זליגמן ושות'
  • עו”ד ניצן הירש-פלק ממשרד H-F & Co
  • עו”ד מיה ליקוורניק ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד ג’נט לוי פחימה ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו”ד ערן יניב ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'

דירוג איכות 3

  • עו”ד יונתן אלטמן ממשרד עמית פולק מטלון ושות’
  • עו”ד דויד שרטוק ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד איתי פרישמן ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות’
  • עו”ד יובל הורן ממשרד הורן ושות’
  • עו”ד ג’ין קלינהנדלר ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות’
  • עו”ד אורן קנובל ממשרד מטרי מאירי ושות’
  • עו”ד דניאל מרכוס ממשרד עמית פולק מטלון ושות’
  • עו”ד ברק פלאט ממשרד יגאל ארנון ושות’
  • עו”ד אמיר רז ממשרד שנהב ושות’
  • עו”ד מיכאל רימון ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות' (עליה מדרג 4 בשנה שעברה)
  • עו”ד איאן רוסטובסקי ממשרד עמית פולק מטלון ושות’
  • עו”ד גלאי שריר ממשרד שריר שיוו ושות’
  • עו”ד ד”ר איל שנהב ממשרד שנהב ושות’
  • עו”ד רז טפר ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'

דירוג איכות 4

  • עו”ד מיכאל ברנע ממשרד ברנע ושות’
  • עו"ד הללי ברט BFP &  CO (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו”ד אלכס ברמן ממשרד שריר שיוו ושות’
  • עו”ד רועי קנר ממשרד ארדינסט בן-נתן טולידאנו ושות’
  • עו”ד דוד כהן ממשרד טולצ’ינסקי שטרן מרציאנו כהן לויצקי ושות’
  • עו"ד דניאל צ'ין ממשרד טולצ’ינסקי שטרן מרציאנו כהן לויצקי ושות’- (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו”ד גייל עציון ממשרד מ. פירון ושות’
  • עו”ד דניאל גמולקה ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות’
  • עו”ד חיים גואטה ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד סיימון ג’פה ממשרד ברנע ושות’
  • עו"ד אמיר הלוי ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות’- ירידה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד שלמה לנדרס ממשרד עמית פולק מטלון ושות’
  • עו"ד סימון מרקס ממשרד רוזנבלום מעוז ושות' (ERM) (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו”ד ירום רומם ממשרד יגאל ארנון ושות’
  • עו”ד דורון שטרן ממשרד טולצ’ינסקי שטרן מרציאנו כהן לויצקי ושות’

Up & Coming

  • עו”ד יאיר גבע ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו”ד מאיה יששכרוב ממשרד עמית פולק מטלון ושות’
  • עו”ד אסנת סרוסי-פירסטטר ממשרד ליפא מאיר ושות’

עו”ד בולטים אחרים

  • עו"ד אריאלה דרייפוס ממשרד ברנע ושות' (כניסה חדשה לדריוג)

———————————


(6) תחום המיזוגים והרכישות: משרדי עו”ד זרים

דירוג איכות 1

  • UK:  Berwin Leighton Paisner LLP
  • UK:  Freshfields Bruckhaus Deringer LLP
  • UK:  White & Case LLP
  • USA:  Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP & Affiliates

דירוג איכות 2

  • USA:  Greenberg Traurig, LLP
  • UK:  Linklaters  עליה מדרג  3

דירוג איכות 3

  • USA:  DLA Piper LLP (US
  • USA:  Kramer Levin Naftalis & Frankel LLP
  • USA:  Morrison & Foerster LLP (ירידה מדרג  2 בשנה שעברה)
  • ItalySimmons & Simmons  עליה מדרג  4

דירוג איכות 4

  • UK:  Allen & Overy LLP
  • USA: Carter Ledyard & Milburn LLP
  • USA:  Fenwick & West LLP


מיזוגיםמיזוגים ורכישות משרדים זרים: דירוג עורכי דין עצמאיים

דירוג Eminent Practitioner

  • USA: Gary M Epstein from Greenberg Traurig, PA

דירוג איכות 1

  • UK: Jonathan Morris from Berwin Leighton Paisner LLP
  • UK: Joshua Kiernan from Latham & Watkins
  • USA: Colin J Diamond from White & Case LLP
  • USA: Richard Gilden from Kramer Levin Naftalis & Frankel LLP
  • USA: Phyllis G Korff from Skadden Arps Slate Meagher & Flom LLP & Affiliates
  • USA: Ernest Wechsler from Kramer Levin Naftalis & Frankel LLP

דירוג איכות 2

  • Italy: Ariel Nachman from Simmons & Simmons
  • UK: Frank Miller from Freshfields Shearman & Sterling LLP
  • UK: Paul Miller from Berwin Leighton Paisner LLP
  • UK: Adir Waldman from Freshfields Bruckhaus Deringer LLP
  • UK: Louise Wolfson from Pinsent Masons
  • USA: Steven J Glusband from Carter Ledyard & Milburn LLP
  • USA: Robert L Grossman from Greenberg Traurig, PA

דירוג איכות 3

  • China: Sungbo Shim from Squire Patton Boggs
  • UK: Simon Baum from Berwin Leighton Paisner LLP
  • UK: Edward Barnett from Allen & Overy LLP ירידה מדרג 2
  • USA: Bruce Mann from Morrison & Forester LLP ירידה מדרג 2
  • USA: Yossi Vebman from Skadden Arps Slate Meagher & Flom LLP & Affiliates

דירוג איכות 4

  • USA: Oded Har-Even from ZAG/S&W
  • David Avery-Gee from Linklaters כניסה חדשה לדירוג
  • UK: Presley Warner from Sullivan & Cromwell LLP ירידה מדרג 3
  • Jeremy Lustman from DLA Piper LLP US כניסה חדשה לדירוג
  • USA: Neil Gold from Norton Rose Fulbright ירידה מדרג 3

Associates to watch

  • Daniel Turgel from Linklaters כניסה חדשה לדירוג

———————————


(7) תחום הליטיגציה

דירוג איכות 1

  • ארדינסט בן נתן טולידאנו ושות'
  • פישר בכר חן וול אוריון ושות'
  • ש. הורוביץ ושות'
  • מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות' (עליה מדרג 2 בשנה שעברה)

דירוג איכות 2

  • אגמון ושות’, רוזנברג הכהן ושות’
  • גורניצקי ושות’
  • הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • יגאל ארנון ושות' (ירידה מדרג 1 בשנה שעברה)

דירוג איכות 3

  • ברקמן ווקסלר בלום ושות'
  • כספי ושות’
  • גולדפרב זליגמן ושות'
  • ניר כהן לשם ושות'

דירוג איכות 4

  • ב. לוינבוק ושות'
  • ד”ר א. קלגסבלד ושות'
  • מ. פירון ושות’
  • נשיץ ברנדס אמיר ושות'
  • שבלת ושות’
  • תדמור ושות' יובל לוי ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • ראב"ד מגריזו בנקל ושות' (כניסה חדשה לדירוג)


תחום הליטיגציה: דירוג עו”ד עצמאיים

  • Senior Statesmen – עו”ד יובל לוי ממשרד תדמור ושות’ יובל לוי ושות’
  • Senior Statesmen - עו”ד פיטר גד נשיץ ממשרד נשיץ ברנדס אמיר ושות’
  • Eminent Practitioner – עו”ד רם כספי ממשרד כספי ושות’

דירוג איכות 1

  • עו”ד צבי אגמון ממשרד אגמון ושות’ רוזנברג הכהן ושות’
  • עו”ד ראובן בכר ממשרד פישר בכר חן וול אוריון
  • עו"ד אלכס הרטמן ממשרד ש.הורביץ ושות' (ירידה מ Star Individuals בשנה שעברה)
  • עו”ד אביגדור קלגסבלד ממשרד ד”ר קלגסבלד ושות’
  • עו”ד ד”ר ישראל לשם ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד איל רוזובסקי ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות' (עליה מדרג 2 בשנה שעברה)
  • עו”ד פנחס רובין ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו”ד אלי זהר ממשרד גולדפרב זליגמן ושות'

דירוג איכות 2

  • עו”ד יוסף אשכנזי ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • יחיאל כשר תדמור ושות' יובל לוי ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו”ד ניר כהן ממשרד ניר כהן לשם ושות’
  • עו”ד זאב שרף ממשרד זאב שרף ושות’ (עליה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד גיורא ארדינסט ממשרד ארדינסט בן-נתן טולידאנו ושות’
  • עו”ד גיל אוריון ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות' (ירידה מדרג 1 בשנה שעברה)
  • עו”ד ברק טל ממשרד יגאל ארנון ושות’ (ירידה מדרג 1 בשנה שעברה)
  • עו”ד יהושע חורש ממשרד ש. הורוביץ ושות'

דירוג איכות 3

  • עו”ד אהוד ארצי ממשרד ש. הורוביץ ושות’
  • עו”ד יוסף בנקל ממשרד ראב”ד מגריזו בנקל ושות’
  • עו”ד רון ברקמן ממשרד ברקמן וקסלר בלום ושות’
  • עו”ד אורי גאון ממשרד ב. לוינבוק ושות’
  • עו”ד טוביה ארליך ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות' (ירידה מדרג 2 בשנה שעברה)
  • עו”ד יאיר ליבוביץ’ ממשרד ב. לוינבוק ושות’
  • עו”ד יעקב שרביט ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו”ד גד טיכו ממשרד כספי ושות’
  • עו”ד עופר צור ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו”ד נדב ויסמן ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד דוד זיילר ממשרד הרצוג פוקס נא ושות'

דירוג איכות 4

  • עו”ד צבי פירון ממשרד מ. פירון ושות’
  • עו”ד שאול קוטלר ממשרד שאול קוטלר ושות’
  • עו”ד זוהר לנדה ממשרד ברנע ושות’
  • עו”ד עופר שפירא ממשרד שבלת ושות’
  • עו"ד רן שפרינצק ממשרד ארדינסט טולידאנו בן-נתן ושות'

עו”ד בולטים אחרים

  • עו”ד אמיר לויצקי ממשרד טולצ’ינסקי שטרן מרציאנו כהן לויצקי ושות’
  • עו”ד יצחק מרציאנו ממשרד טולצ’ינסקי שטרן מרציאנו כהן לויצקי ושות’

משרדי עו”ד זרים

  • UK: Trevor Asserson from Asserson Law Offices
  • USA: Eli Schulman from Eli Schulman Law Offices

———————————


(8) תחום הקניין הרוחני

דירוג איכות 1

  • גילת ברקת ושות’, חלק מקבוצת ריינולד כהן
  • לוטי ושות’
  • ש. הורוביץ ושות'

דירוג איכות 2

  • פרל כהן צדק לצר ושות'
  • ליעד וינשטין ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • ד”ר שלמה כהן ושות’ (ירידה מדרג 1 בשנה שעברה)

דירוג איכות 3

  • עדין ליס ושות'
  • מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • סנפורד קולב ושות'
  • זליגסון גבריאלי ושות'

דירוג איכות 4

  • איתן מהולל שדות ושות'
  • סורוקר אגמון

משרדים ידועים

  • גדעון קורן ושות’
  • גלסברג אפלבאום ושות' (כניסה חדשה לדירוג)

משרדים זרים

  • Finnegan Henderson Farabow Garret & Dunner LLP


תחום הקניין הרוחני - דירוג עו”ד עצמאיים

דירוג איכות 1

  • עו”ד טל בנד ממשרד ש. הורוביץ ושות’
  • עו”ד ערן ברקת ממשרד גילת ברקת ושות’ ריינהולד כהן ושות’
  • עו”ד שלמה כהן ממשרד ד”ר שלמה כהן ושות’
  • עו”ד ריצ’רד לוטי ממשרד לוטי ושות’
  • עו”ד ליעד וטשטיין ממשרד ליעד וטשטיין ושות'

דירוג איכות 2

  • עו”ד דוד גילת ממשרד גילת ברקת ושות’ ריינהולד כהן ושות’
  • עו”ד טוני גרינמן ממשרד טוני גרינמן ושות'
  • עו”ד ניל וילקוף ממשרד ד”ר אייל ברסלר ושות’

דירוג איכות 3

  • עו”ד דן עדין ממשרד עדין-ליס ושות'
  • עו”ד אלי בורוכוב ממשרד גילת ברקת ושות’ ריינהולד כהן ושות’
  • עו”ד כריסטופר ברייס ממשרד לוטי ושות’
  • עו”ד נחום גבריאלי ממשרד זליגסון גבריאלי ושות’
  • עו”ד ערן ליס ממשרד עדין-ליס ושות'
  • עו”ד דוד מירצ’ין ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד יואב אסטרייכר ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד אבי אורדו ממשרד ש. הורוביץ ושות’
  • עו”ד אייל פרייס ממשרד פרייס-פלינר ושות'
  • עו”ד איתן שאולסקי ממשרד סנפורד ט. קולב ושות’
  • עו”ד ערן סורוקר ממשרד סורוקר-אגמון ושות’

דירוג איכות 4

  • עו”ד נרדה בן-צבי ממשרד זלינגר, קונפינו, בן-צבי, לוכטנשטיין ושות’
  • עו”ד נחמן כהן צדק ממשרד פרל כהן צדק לצר ברץ ושות'
  • עו”ד קרן אלבורג ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו”ד אהוד גבריאלי ממשרד זליגסון גבריאלי ושות’
  • עו”ד שירלי גל-זקן ממשרד איתן מהולל שדות ושות'
  • עו”ד דניאל גרין ממשרד יגאל ארנון ושות’
  • עו”ד דניאל לרנר ממשרד לוטי ושות’
  • עו"ד אייל רועי ממשרד עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד חיים רביה ממשרד פרל כהן צדק (כניסה חדשה לדירוג)

עו”ד בולטים אחרים

  • עו”ד אריאל דובינסקי ממשרד אריאל דובינסקי ושות'

דירוג עו”ד זרים

  • Brazil – Benny Spiewak from ZCBS Zancaner Costa, Bastos & Spiewak
  • USA – Zeev Pearl from Pearl Cohen Zedek Latzer Baratz LLP
  • USA – Guy Yonay from Pearl Cohen Zedek Latzer Baratz LLP

———————————


(9) תחום הקניין הרוחני: פטנטים וסימני מסחר

דירוג איכות 1

  • קבוצת ריינולד כהן

דירוג איכות 2

  • ארליך ופנסטר ושות'
  • פרל כהן צדק לצר ושות'
  • סנפורד קולב ושות'
  • ווב ושות’

דירוג איכות 3

  • ד. קיגלר
  • ד”ר אייל ברסלר ושות’ (ירידה מדרג  2 בשנה שעברה)
  • בורוכוב קורח ושות'
  • לוצאטו את לוצאטו


קניין רוחני: פטנטים וסימני מסחר - דירוג עו”ד עצמאיים

  • Senior Statesmen- עו”ד פול פנסטר ממשרד ארליך ופנסטר (עליה מדרג 1 בשנה שעברה)

דירוג איכות 1

  • עו”ד אילן כהן ממשרד ריינהולד כהן ושות'
  • עו”ד סנפורד ט. קולב ממשרד סנפורד ט. קולב ושות'
  • עו”ד גל ארליך ממשרד ארליך ופנסטר ושות'
  • עו”ד ד”ר כפיר לוצאטו ממשרד לוצאטו ולוצאטו

דירוג איכות 2

  • עו”ד דניאל קליגלר ממשרד ד. קליגלר ושות'
  • עו”ד אליאב קורח ממשרד קורח ושות’
  • עו”ד אלן שנקמן ממשרד אלן ב. שנקמן ושות’
  • עו”ד סינת’יה ווב ממשרד ווב ושות’

דירוג איכות 3

  • עו”ד אייל ברסלר ממשרד ד”ר אייל ברסלר ושות’
  • עו”ד ניל וילקוף ממשרד ד”ר אייל ברסלר ושות’ (ירידה מדרג 2 בשנה שעברה)
  • עו”ד מאיר פנסטר ממשרד ארליך ופנסטר ושות'
  • עו”ד אהוד האוזמן ממשרד ריינהולד כהן ושות'
  • עו”ד יובל שלום ממשרד ד. קליגלר

———————————


(10) תחום הפרויקטים והאנרגיה

דירוג איכות 1

  • הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • לוי מידן ושות'
  • אגמון ושות’, רוזנברג הכהן ושות’ (עליה מדרג  2 בשנה שעברה)

דירוג איכות 2

  • גורניצקי ושות’
  • יהודה רוה ושות’
  • תדמור ושות’ יובל לוי ושות’ ( ירידה מדרג  1 בשנה שעברה)
  • יגאל ארנון ושות’
  • ארדינסט בן נתן טולידאנו ושות' (עליה מדרג 3 בשנה שעברה)

דירוג איכות 3

  • ברנע ושות’
  • אפשטיין רוזנבלום מעוז ושות' (ERM)
  • גולדפרב זליגמן ושות'
  • מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • שבלת ושות’
  • ש. הורוביץ ושות'


פרופרויקטים ואנרגיה: דירוג עו”ד עצמאיים

  • Eminent Practitioner – עו”ד יוסף לוי ממשרד לוי מידן ושות’ ועו”ד יהודה רוה ממשרד יהודה רוה ושות’

דירוג איכות 1

  • עו”ד אדם איתן ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו”ד יונתן פינקלשטין ממשרד תדמור ושות’ יובל לוי ושות’
  • עו”ד נעה מידן ממשרד לוי מידן ושות’
  • עו”ד מרק פיליפס ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'

דירוג איכות 2

  • עו”ד תמר פירון-סמורודינסקי ממשרד מ. פירון ושות’
  • עו”ד איתי גפן ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו”ד ג’ק סמית’ ממשרד גורניצקי ושות’

דירוג איכות 3

  • עו”ד אמנון אפשטיין ממשרד אפשטיין רוזנבלום מעוז ושות' (ERM)
  • עו”ד סימון ג’פה ממשרד ברנע ושות’
  • עו”ד עמית קריספין ממשרד גולדפרב זליגמן ושות'
  • עו”ד אורי נוי ממשרד ארדינסט בן-נתן טולידאנו ושות’
  • עו”ד דוד שפירא ממשרד יגאל ארנון ושות’
  • עו”ד איילת שמעון-וקסלר ממשרד וינשטוק-זקלר ושות’
  • עו”ד דורון תמיר ממשרד יגאל ארנון ושות’
  • עו”ד רון ורד ממשרד יהודה רוה ושות’

דירוג איכות 4

  • עו”ד אנתוני בלוך ממשרד ש. הורוביץ ושות’
  • עו”ד אפרת שפירא-אורן ממשרד תדמור ושות’ יובל לוי ושות’ (ירידה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד ענת קליין ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות’
  • עו”ד מיכל ליברמן משרד ש. הורוביץ ושות’
  • עו”ד צבי ניקסון ממשרד לנדאו ושות’
  • עו”ד גלעד וינקלר ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'
  • עו”ד אלון זיו ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • טני זהבי ממשרד ארדינסט בן נתן טולידאנו ושות' (כניסה חדשה לדירוג)

Up & Coming

  • עו”ד ליאור אהרון ממשרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM)
  • עו"ד גיא קלס ממשרד ארדינסט בן נתן טולידאנו ושות' (עליה מדרג Associates to watch בשנה שעברה)
  • עו"ד אור מנדל ממשרד לוי מידן ושות' (כניסה חדשה לדירוג)


פרויקטים ואנרגיה – דלק וגז: עו”ד עצמאיים

  • Star Individual: עו”ד דן הכהן ממשרד אגמון ושות’ רוזנברג הכהן ושות’ (עליה מדרג 1 בשנה שעברה)

דירוג איכות 1

  • עו”ד רנל יופה ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד עמית קריספין ממשרד גולדפרב זלגמן ושות'
  • עו”ד ג’ק סמית' ממשרד גורניצקי ושות’

———————————


(11) תחום הנדל"ן

דירוג איכות 1

  • פישר בכר חן וול אוריון ושות'
  • גולדפרב זליגמן ושות'
  • יגאל ארנון ושות’

דירוג איכות 2

  • גורניצקי ושות’
  • הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • מ. פירון ושות'
  • ש. בירן ושות’
  • וקסלר ברגמן ושות'

דירוג איכות 3

  • עמית פולק מטלון ושות’
  • המבורגר עברון ושות'
  • מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'

דירוג איכות 4

  • עמר רייטר ז’אן שוכטוביץ’ ושות'
  • נשיץ ברנדס אמיר ושות'
  • תדמור ושות’ יובל לוי ושות’
  • תיק גלעד קינן בלחרסקי ושות'
  • יהודה רוה ושות’
  • ראב”ד מגריזו בנקל ושות’ ( כניסה חדשה לדירוג)
  • ברקמן ווקסלר בלום ושות' (כניסה חדשה לדירוג)


נדל”ן: דירוג עו”ד עצמאיים

  • senior statesmen – עו”ד שרגא בירן ממשרד בירן ושות’

דירוג איכות 1

  • עו”ד לוי אמיתי ממשרד גולדפרב זליגמן ושות’
  • עו”ד חגית בבלי ממשרד יגאל ארנון ושות’
  • עו”ד אמיר חן ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'
  • עו”ד משה הרדי ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'

דירוג איכות 2

  • עו”ד אבי ארד ממשרד גולדפרב זליגמן ושות’
  • עו”ד דיויד אמיד ממשרד בירן ושות’- עליה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד אבי בן-יעקב ממשרד וקסלר ברגמן ושות’
  • עו”ד שלמה כהן ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו”ד שמואל לכנר ממשרד נשיץ ברנדס אמיר ושות’
  • עו”ד יצחק נרקיס ממשרד מ. פירון ושות’
  • עו”ד ארי וקסלר ממשרד ברקמן וקסלר בלום ושות’

דירוג איכות 3

  • עו”ד אמיר עמר ממשרד עמר רייטר ז’אן שוכטוביץ ושות’
  • עו”ד חני אבינרי ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד יעקב ברנט ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • עו”ד אלדד כורש ממשרד עמית פולק מטלון ושות’
  • עו”ד אייל מרום ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו”ד חיים וינטרוב ממשרד המבורגר עברון ושות’
  • עו”ד אמינדב קוסובסקי-שחור ממשרד חיים קוסובסקי-שחור ושות’ (עליה מדרג 4 בשנה שעברה)
  • עו”ד עופר זוזובסקי ממשרד ראב”ד מגריזו בנקל ושות’ (עליה מדרג 4 בשנה שעברה)


דירוג עו"ד אישי: תכנון ובנייה

דירוג איכות 1

  • עו”ד ענת בירן ממשרד ענת בירן ושות'
  • עו”ד עופר טויסטר ממשרד עפר טויסטר ושות'
  • עו”ד אלי וילצ’יק ממשרד כהן וילצ’יק קמחי ושות’

דירוג איכות 2

  • עו”ד אבי פורטן ממשרד אגמון ושות’ רוזנברג הכהן ושות’
  • עו”ד טלי סלטון-ישועה ממשרד וקסלר ברגמן ושות’
  • עו”ד חיים וינטרוב ממשרד המבורגר עברון ושות'

———————————


(12) תחום המיסוי

דירוג איכות 1

  • גורניצקי ושות’
  • הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • שקל ושות’

דירוג איכות 2

  • גולדפרב זליגמן ושות'
  • מאיר מזרחי ושות’
  • מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • זיו שרון ושות’

דירוג איכות 3

  • אלטר ושות’
  • עמית פולק מטלון ושות’
  • איתן מהולל שדות ושות'
  • שנהב ושות’
  • ש. הורוביץ ושות'

דירוג איכות 4

  • ד. פוטשבוצקי
  • פרופ’ ביין ושות'

משרדים מוכרים:

  • פישר בכר חן וול אוריון ושות' (כניסה חדשה לדירוג)


מיסוי: דירוג עורכי דין עצמאיים

  • Senior Statesmen – עו”ד מאיר לינזן ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'

דירוג איכות 1

  • עו”ד אלדר בן-רובי ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • עו”ד פנחס רובין ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו”ד זיו שרון ממשרד זיו שרון ושות’
  • עו”ד משה שקל ממשרד שקל ושות’

דירוג איכות 2

  • עו”ד טל עצמון ממשרד גולדפרב זליגמון ושות’
  • עו”ד גיל גריידי ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו”ד גיא כץ ממשרד הרצוג פוקס נאמן (עליה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד דורון לוי ממשרד עמית פולק מטלון ושות’
  • עו”ד מאיר מזרחי ממשרד מאיר מזרחי ושות’
  • עו”ד דניאל פסרמן ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו”ד יניב שקל ממשרד שקל ושות’ (עליה מדרג 3 בשנה שעברה)
  • עו”ד איל שנהב ממשרד שנהב ושות’
  • עו”ד טלי ירון-אלדר ממשרד ירון-אלדר פלר שורץ ושות’

דירוג איכות 3

  • עו”ד אהוד ברזילי ממשרד אודי ברזילי ושות'
  • עו”ד דן ביין ממשרד פרופסר ביין ושות’
  • עו”ד יאיר בנימיני ממשרד יאיר בנימיני ושות'
  • עו”ד אביגדור דורות ממשרד איתן מהולל שדות ושות’
  • עו”ד עופר אלבוים ממשרד שקל ושות’
  • עו”ד שאול גרוסמן ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל
  • עו”ד גיל מזרחי ממשרד
  • עו”ד ליאור נוימן ממשרד ש. הורוביץ ושות’
  • עו”ד ירון סבר ממשרד גולדפרב זליגמן ושות'
  • עו”ד ענת שביט ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'

דירוג איכות 4

  • עו”ד מירי ביקל ממשרד שבלת ושות’
  • עו"ד יוסי דולן ממשרד יוסי דולן ושות' (עליה מדרג עו"ד בולטים בשנה שעברה)
  • עו"ד גיל רוה ממשרד רוה הבר ושות' (עליה מדרג עו"ד בולטים בשנה שעברה)
  • עו"ד ענת טנא ממשרד אלתר עורכי דין (כניסה חדשה בשנה שעברה)

משרדי עורכי דין זרים

  • Netherlands – Jeroen Janssen from Loyens & Loeff

———————————

 


(13) תחום הובלה – תחום חדש בדירוג

דירוג איכות 1

  • אילן אורלי ושות’
  • לשם קיפרמן
  • ש. פרידמן ושות'

דירוג איכות 2

  • דורון טיקוצקי קנטור גוטמן צדרבוים ושות'
  • אפרים גלזנברג
  • נשיץ ברנדס ושות'
  • פרימס שילוח גבעון מאיר


תחום ההובלה: דירוג עו”ד עצמאיים

  • Senior Statesmen – עו”ד פיטר גד נשיץ ממשרד נשיץ ברנדס אמיר ושות'

דירוג איכות 1

  • עו"ד ג'ון הריס ממשרד ג'ון הריס ושות'
  • עו"ד אירית קיפרמן ממשרד לשם קיפרמן
  • עו"ד דוד מלקוב ממשרד ש. פרידמן ושות'
  • עו"ד אילן אורלי ממשרד אילן אורלי ושות'

דירוג איכות 2

  • עו"ד אמיר כהן-דור ממשרד ש. פרידמן ושות'
  • עו"ד אפרים גלזברג ממשרד אפרים גלזברג ושות'
  • עו"ד יואב הריס ממשרד דורון טיקוצקי קנטור גוטמן צדרבוים
  • עו"ד משה לשם ממשרד לשם קיפרמן
  • עו"ד גד שילוח ממשרד פרימס שילוח גבעון מאיר

Associates to watch

  • עו"ד מירב נור ממשרד נשיץ ברנדס אמיר ושות'

עו"ד בולטים נוספים

  • עו"ד גיל נדל ממשרד גולדפרב זליגמן ושות'

———————————


(14) תחום התובענות הייצוגיות- תחום חדש

דירוג איכות  1

  • אגמון ושות’, רוזנברג הכהן ושות’
  • פישר בכר חן וול אוריון ושות'
  • יגאל ארנון ושות’

דירוג איכות  2

  • ארדינסט בן נתן טולידאנו ושות'
  • גולדפרב זליגמן ושות'
  • מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'
  • ברקמן ווקסלר בלום ושות'

דירוג איכות  3

  • גורניצקי ושות’
  • ניר כהן לשם ושות'
  • עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות'

משרדים בולטים

  • גיל רון קינן ושות'


תובענות ייצוגיות: דירוג עו"ד עצמאיים

דירוג איכות  1

  • עו"ד זיו אגמון ממשרד אגמון ושות’ רוזנברג הכהן ושות'
  • עו"ד גיורא ארדינסט ממשרד ארדינסט בן-נתן טולידאנו ושות'
  • עו"ד גיל אוריון ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'
  • עו"ד ברק טל ממשרד יגאל ארנון ושות'

דירוג איכות  2

  • עו"ד ישראל לשם ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל
  • עו"ד אהרון מיכאלי ממשרד גולדפרב זלגמן
  • עו"ד רון ברקמן ממשרד ברקמן ווקסלר בלום ושות'

דירוג איכות  3

  • עו"ד יואב הירש ממשרד אגמון ושות’ רוזנברג הכהן ושות’
  • עו"ד ירון רייטר ממשרד עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'
  • עו”ד פנחס רובין ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו"ד ניר כהן ממשרד ניר כהן לשם ושות'

דירוג איכות  4

  • עו"ד ניר אמודאי ממשרד ארדינסט בן-נתן טולידאנו ושות'
  • עו"ד איתמר ענבי ממשרד ש. פרידמן ושות'
  • עו"ד דוד זיילר ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות'

———————————

לדירוג המלא כפי שהתפרסם במדריך הדירוג Chambers, לחצו כאן (קישור). תהליך הדירוג כולל התייחסות לעסקאות ולתיקים של משרדי עורכי הדין בישראל, לצד קשר עם ממליצים על פעילות המשרדים, ראיונות טלפוניים ועוד.

מדובר בתהליך דירוג מורכב שבסיומו, מנסים אנשי המדריך לגבש דעה על שוק עריכת הדין בישראל. לשאלות, בקשות לקבלת מידע ותחום מדריכי הדירוג, ניתן לפנות למשרדנו בדוא”ל zohar@robus.co.il

ט.ל.ח.