מי מאיתנו לא חשב שאחרי 4 שנות לימודי משפטים, שנת התמחות מתישה ומבחני לשכה מפרכים – נגיע אל הקריירה הנכספת וחיינו יראו כמו סצנה מאלי מקביל (או הארווי ספקטור מ- Suits לצעירים יותר מבנינו).

אך לעיתים המציאות שונה מעוד סדרה בנטפליקס. מקצוע עריכת הדין לא מתאים לכולם, וזה בסדר. יותר ויותר עורכי דין, צעירים וותיקים כאחד, מרגישים צורך בשינוי קריירה – אל מחוץ לתחום המשפטי.

אז אחרי שהתקבלה התובנה העיקרית, שיש צורך בשינוי בחיים, מגיע החלק האופרטיבי שבעניין – אם לא עורך-דין – אז במה אני רוצה ויכול\ה לעבוד?

סל הכישורים שמשפטנים רוכשים במהלך שנות הלימודים וההכשרה המקצועית, יכולים להתאים להרבה מאוד משרות בשוק, במגוון רחב של תחומים – החל מחברות הייטק וסטארטאפים, שיווק ופרסום, חברות יעוץ, משאבי אנוש, ניהול, ביטוח, אינטרנט, בנקים ועוד.

למרות שבחברת ‘רובוס’ אנו לרוב מסייעים לאלה המבקשים לבנות את עצמם בשוק עריכת הדין, ודווקא כי כל עובדי החברה הם עורכי דין בעצמם (שעזבו את המקצוע) או סטודנטים למשפטים (שעוד יעזבו את המקצוע…) – אנו יודעים לזהות ולהזדהות עם הצורך של אנשים בתחום זה – לבצע שינוי ולמצוא תפקיד שמתאים להם יותר ושיגשים את הפוטנציאל התעסוקתי שלהם.

לכן, אנו מזמינים אתכם בשלב הראשון – לשפוך את הלב. נתחיל את התהליך בייעוץ אחד-על-אחד, בו נבחן יחדיו מה הביא אתכם לחשיבה המחודשת לגבי מקצוע עריכת הדין, אילו תחומים אחרים יכולים להתאים לכם, מה המגבלות, הקריטריונים והנושאים שהכי חשובים לכם במקום העבודה וכמובן ננסה לגבש יחד תכנית פעולה המתבססת על קורות החיים שלכם עד כה, הכישורים והשאיפות שלכם.

בשלב השני – נסייע לכם באיתור תפקידים רלוונטיים ממאגר משרות המגיעות אלינו מחברות שונות בשוק הפרטי והציבורי, בשלל תחומים, נושאים, ומסגרות.

מוכנים לשלב הבא בקריירה? מוזמנים ליצור איתנו קשר ב: tali@robus.co.il