במהלך העשורים האחרונים, אנו עדים כי המקצוע המשפטי משנה את צביונו. מגילדה סגורה מסורתית ומצומצמת בממדיה, המקצוע הפך סקטור גלובאלי ודינמי.

מיקור חוץ של שירותים משפטיים (Legal Resourcing) משמעו האצלת עבודה משפטית אל עו״ד או ארגון חיצוני המסוגל לבצע את העבודה בסטנדרטים גבוהים ובעלות אטרקטיבית. LawFlex הנה חלוצת ה׳מיקור משפטי׳ (flexible legal resourcing) או ׳השירותים המשפטיים הגמישים׳, בישראל.

איך זה עובד?

פירמת או מחלקת עורכי דין יכולה לפנות אל LawFlex לשם האצלת משימה משפטית, החל מפרויקט נקודתי ועד לטיפול מלא בתיק.

הפנייה לשירות משפטי גמיש יכולה לנבוע מסיבות מגוונות, בדגש על צורך בעו”ד בתחום התמחות שהמשרד אינו מתמקצע בו, עו”ד המוסמך בסמכות שיפוט שונה או הדובר שפה זרה, צורך בעו”ד עבור עומס נקודתי, עריכת מחקר משפטי, מעבר על מסמכים או ראיות בתיק רחב היקף, ניסוח מסמכים, עריכת פטנטים, החלפת עורך דין בחופשה ארוכה ועוד.

איך זה שכולם משתמשים בזה?

חסכון בעלויות – המניע העיקרי לשימוש במיקור משפטי הנו חסכון בעלויות, לצד חסכון בזמן. חיפוש אחר עו”ד מתאים למשימה, שכירת עו”ד למשרה מלאה לצורך עבודה נקודתית ולאחר מכן הגעה למצבים של ‘אבטלה סמויה’ במשרד הינן בעיה לא פשוטה. LawFlex מאפשרת למשרד או המחלקה להרחיב את צוותם המשפטי לתקופה מוגבלת, והשמת הכישרון המתאים והמדויק למשימה הנדרשת, כדי להבטיח ביצוע תוך מומחיות, וחסכון בעלויות.

מחיר ידוע מראש – במיקור משפטי התמחור ידוע מראש, ללא הפתעות, וכך קל להעריך האם קיים חסכון בעלויות. ב LawFlex השירות המשפטי מוגש על ידי עורך דין עצמאי, כאשר התמחור נטול תקורות, כלומר, התשלום הוא בעבור שירותים משפטיים בלבד.

היקף עבודה, תחום מומחיות וסמכות שיפוט זרה – משרדי עורכי דין נתקלים לא פעם בתנודות בהיקף העבודה הנכנסת אליהם, בתיק עם סמכות שיפוט שונה, תיק המצריך שפה זרה או דורש תחום התמחות ספציפי, כאשר אופק העבודה הצפויה בתיק מעורפל או איננו ידוע מראש. LawFlex מבינה את האתגרים מולם ניצב משרד עורכי דין כיום ומתחיבת למען שירות איכותי.

המשאב המתאים ביותר למשימה, במחיר הנכון

העיקרון מאחורי השיטה הוא פשוט: “עשה את מה שאתה עושה הכי טוב ותן לאחרים לעשות את מה שהם עושים הכי טוב, ביעילות מרבית ובעלויות הנמוכות ביותר, הן עבורך והן עבור הלקוח”. כלומר, LawFlex מגיעה לעזר למשרד למצוא את המשאב המתאים ביותר למשימה, במחיר הנכון, כשהמטרה היא שמירת איכות עבודת המשרד, עבור הלקוח הסופי. שימוש בשירות משפטי גמיש מאפשר לעורכי הדין במשרד להתמקד בליבת העשייה המשפטית ובפעילויות חשובות ליעילות ורווחי הארגון, כגון המפגשים עם לקוחות או לקוחות פוטנציאליים.

LawFlex מתגאה בנבחרת הייחודית שבנתה, כ300 עורכי דין פרילנסרים העוברים סינון קפדני כדי להיכנס לשורותיה. הסינון כולל בדיקת קורות חיים, פגישה וריאיון, בדיקות רקע מקיפות, המלצות וכדומה.

LawFlex עוד מתגאה בנוכחותה היום כמעט בכל משרד עורכי דין בישראל, מגדולים ועד הקטנים.

אתם מוזמנים לקרוא עוד באתר שלנו, נשמח לסייע.