מקץ כשני עשורים למהפכת האינטרנט להמונים, רבים ממשרדי עורכי הדין כבר הפנימו כי צעדיו הראשונים של לקוח פוטנציאלי לא נעשים בלובי המשרד, כי אם בדף הבית שבאתר האינטרנט המשרדי.

וכפי שמשרד לא יציב במבואת הכניסה מזכירה הלבושה ברישול, תמונת קיר דהויה ושטיח מהוה, כך מוטב שהאתר המשרדי ישקף את חוזקות המשרד, מקצועיותו וייחודו על פני המתחרים, וזאת בפרט על רקע התחרות החריפה בעת הזו על כל לקוח ולקוח.     

רובוס מחזיק באמתחתו בנייה, עיצוב והקמה של עשרות אתרי אינטרנט עבור משרדי עורכי דין מהמובילים בישראל. משרדנו מלווה תהליכי הקמה ושדרוג של אתרי אינטרנט החל משלב הרעיון, דרך שלב כתיבת התכנים באופן שיווקי ומקצועי, וכלה בעיצוב האתר, תכנותו והעלאתו לאוויר. ניסיוננו הענף של צוות המשרד בכתיבה שיווקית בעברית ובאנגלית והתמצאותו הרבה בתחום האתרים מסייעת בידיו ליצור אתר הרלוונטי לגולש ולצרכיו – בין שמדובר בלקוח פוטנציאלי, מתמחה עתידי או קולגה סקרן – באופן המאריך את שהותו באתר. תהליך העיצוב והתכנות נעשה בידי אנשי מקצוע מנוסים העובדים זמן רב עם משרדנו, ובהכוונתנו המלאה.

התקשרות עם משרדנו מקנה למשרד אתר אינטרנט יוקרתי, ייחודי ומבודל ממתחריו, ותורמת לחיזוק מעמדו בסביבתו העסקית, המשפטית והתקשורתית.

קראו עוד על אתרי אינטרנט בבלוג...